1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות בגיל 50
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות בגיל 50

אין אונות בגיל 50

אין אונות, המכונה גם הפרעות זיקפה (ED), יכולה להופיע בכל גיל, כולל אצל גברים בני 50 ומעלה. התמודדות עם אין אונות יכולה להיות מאתגרת, אך קיימות אפשרויות טיפול יעילות. גישה מבטיחה אחת היא השימוש בטיפול בגלי הלם ליניאריים. במאמר זה, נדון בהשפעה של אין אונות בגיל 50 ונחקור כיצד טיפול, במיוחד גלי הלם ליניאריים, יכול לעזור לאנשים להתגבר על מצב זה.

ההשפעה של אין אונות בגיל 50

לאין אונות בגיל 50 יכולות להיות השלכות פיזיות, רגשיות ובין אישיות משמעותיות. זה יכול להשפיע על ההערכה העצמית, לגרום לתחושות של חוסר התאמה ולהשפיע על הסיפוק המיני. בנוסף, זה עלול להוביל למתח במערכת היחסים, מכיוון שהוא יכול לשבש אינטימיות ותקשורת. הבנת ההשפעה של אין אונות בשלב זה של החיים היא חיונית בחיפוש אחר טיפול ותמיכה מתאימים.

בחינת אפשרויות הטיפול, כולל גלי הלם ליניאריים

תרופות: תרופות דרך הפה, כגון מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE5) כמו ויאגרה, סיאליס ולוויטרה, נרשמות בדרך כלל לאין אונות. תרופות אלו פועלות על ידי שיפור זרימת הדם לפין. תרופות אלו יכולות להיות יעילות עבור גברים רבים והן לרוב קו הטיפול הראשון. עם זאת, ייתכן שהם לא יתאימו לכולם, במיוחד אלה עם מצבים בריאותיים בסיסיים או כאלה שנוטלים תרופות אחרות במגביל. מעבר לכך, הן מחייבות נטילה שלהן לפני האקט המיני וכך מבטלות את הספונטניות. 

שינויים באורח החיים: אימוץ אורח חיים בריא יכול להשפיע לטובה על תפקוד הזקפה. עיסוק בפעילות גופנית סדירה, שמירה על תזונה מאוזנת, ניהול רמות מתח והימנעות מעישון וצריכת אלכוהול מופרזת – כולם מועילים. שינויים אלה באורח החיים יכולים לשפר את הבריאות הכללית של הלב וכלי הדם, אשר קשורה קשר הדוק לתפקוד זיקפה.

ייעוץ או טיפול: גורמים פסיכולוגיים, כגון מתח, חרדה או דיכאון, יכולים לתרום לאימפוטנציה. פנייה לייעוץ או טיפול יכול להיות מועיל בטיפול בבעיות הבסיסיות הללו. טיפול יכול לספק לגברים אסטרטגיות התמודדות, מיומנויות תקשורת וטכניקות לניהול חרדת ביצוע.

טיפול בגלי הלם ליניארי: טיפול בגלי הלם ליניארי זכה להכרה כאפשרות טיפול יעילה לאין אונות, כולל בגיל 50. הליך לא פולשני זה כולל יישום של גלי הלם בעוצמה נמוכה על רקמות הפין. גלי ההלם מעוררים ניו-וסקולריזציה והתחדשות רקמות, מה שמוביל לשיפור זרימת הדם ותפקוד זיקפה. טיפול בגלי הלם ליניארי מציע אפשרות בטוחה ונסבלת היטב ללא צורך בתרופות או ניתוח.

יתרונות הטיפול בגלי הלם ליניאריים לאימפוטנציה בגיל 50

טיפול בגלי הלם ליניאריים, מציע מספר יתרונות עבור אנשים המתמודדים עם אין אונות בגיל 50. ראשית, הוא מספק אפשרות טיפול לא פולשנית וללא כאבים. אין צורך בהרדמה, חתכים או זמן החלמה, מה שמאפשר לגברים רבים לחדש את הפעילות היומיומית שלהם באופן מיידי. שנית, טיפול בגלי הלם ליניאריים מכוון לגורם הבסיסי לאין אונות, על ידי שיפור זרימת הדם וקידום התחדשות הרקמות. זה מספק תוצאות לטווח ארוך ויכול לשפר את הביצועים והסיפוק המיניים.

לסיכום, התמודדות עם אין אונות בגיל 50 מצריכה הבנה וחיפוש אחר אפשרויות טיפול מתאימות. תרופות, שינויים באורח החיים, ייעוץ וטיפול בגלי הלם ליניאריים הם גישות חשובות לטיפול במצב זה. טיפול בגלי הלם ליניאריים, בפרט, מציע אפשרות טיפול בטוחה ויעילה ללא צורך בהליכים פולשניים. אם אתה חווה אין אונות בגיל 50, התייעץ עם איש מקצוע מנוסה בתחום הבריאות המינית כדי לבחון את גישת הטיפול הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים.

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן