1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה

אימפוטנציה מהי?

אימפוטנציה

אימפוטנציה, המכונה גם הפרעת זקפה, היא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זה יכול להיות מצב מעיק ומביך עבור הסובלים ממנו. על מנת לדעת האם אתם סובלים מאימפוטנציה, יש לזהות מספר תסמינים שעליהם תוכלו לקרוא כאן. 

אימפוטנציה

אימפוטנציה היא מצב בו גבר מתקשה להשיג או לשמור על זקפה המספיקה לקיום יחסי מין. זו יכולה להיות בעיה מתמשכת או מזדמנת ועשויות להיות לכך מגוון סיבות בניהן סיבות פיזיות או פסיכולוגיות. אימפוטנציה יכולה להופיע בכל גיל, אך היא שכיחה יותר בקרב גברים מעל גיל 50.

תסמינים נפוצים של אימפוטנציה

התסמין הברור ביותר של אימפוטנציה הוא חוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה המספיקה לקיום יחסי מין. עם זאת, ישנם תסמינים נוספים שעלולים להעיד על אימפוטנציה. אלה עשויים לכלול חשק מיני מופחת, קושי להשיג זקפה, שפיכה מוקדמת או שפיכה מאוחרת. בנוסף, גברים עם אימפוטנציה עלולים לחוות חרדה או דיכאון הקשורים לביצועים המיניים שלהם. מעין גלגל חוזר המתרחש כתוצאה מחוסר הזקפה במהלך יחסי המין. 

תסמינים פיזיים של אימפוטנציה

תסמינים פיזיים של אימפוטנציה עשויים לכלול קושי להשיג או לשמור על זקפה, אפילו במהלך גירוי מיני. גברים עם אימפוטנציה עלולים גם לחוות ירידה במוצקות הזקפה שלהם או משך זמן קצר יותר של הזקפה. במקרים מסוימים, גברים עשויים להגיע לזקפה, אך ייתכן שהיא לא תספיק לקיום יחסי מין.

תסמינים פסיכולוגיים של אימפוטנציה

תסמינים פסיכולוגיים של אימפוטנציה עשויים לכלול חרדה, דיכאון או תחושות של חוסר התאמה הקשורות לביצועים מיניים. גברים עם אימפוטנציה עשויים להימנע ממצבים מיניים או לחוש חרדה לגבי היכולת שלהם לקיים יחסי מין. זה יכול להוביל לחוסר ביטחון והערכה עצמית נמוכה, ולגרום לבעיות בזוגיות או חוסר יכולת ליצור קשרים זוגיים.

השפעה על מערכות יחסים

לאימפוטנציה יכולה להיות השפעה משמעותית על מערכות יחסים. גברים עם אימפוטנציה עלולים להימנע ממצבים מיניים, מה שיוביל לתסכול ואכזבה עבור בת\ן הזוג שלהם. בנוסף, אימפוטנציה עלולה לגרום לחוסר אינטימיות ותקשורת בין בני הזוג. 

מתי לפנות לעזרה רפואית?

אם אתה חווה תסמינים של אימפוטנציה, חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות. ספק שירותי בריאות יכול לבצע בדיקה גופנית ולסקור את ההיסטוריה הרפואית שלך כדי לקבוע את הגורם הבסיסי לתסמינים שלך. בנוסף, ניתן להזמין בדיקות דם כדי לבדוק אם יש חוסר איזון הורמונלי או מצבים רפואיים אחרים. חשוב לדעת כי המרפאה שלנו, אשר פועלת באופן פרטי, מבצעת אבחונים וטיפולים במצבי אימפוטנציה המסייעים לפתור את הבעיה. אנו מטפלים בעזרת גלי הלם ליניאריים, שיטת טיפול מוכחת בעלת עשרות אחוזי הצלחה. שיטה זו אינה כואבת, לא פולשנית ומאפשרת למטופלים לקבל באופן דיסקרטי טיפול המסייע להתמודד עם הבעיה.  בטיפול בגלי הלם, מתחדשים כלי הדם באזור, זרימת הדם מגיעה שוב אל האיבר והזקפה הופכת חזקה יותר ממה שהייתה.

מידע נוסףאימפוטנציה

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן