1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. בדיקה וטיפול באין אונות
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. בדיקה וטיפול באין אונות

בדיקה וטיפול באין אונות

תפקוד לקוי של זקפה הוא מצב נפוץ שיכול להיות בעל השפעה משמעותית על איכות החיים של האדם. בדיקה נכונה היא חיונית לאבחון מדויק, ואפשרויות הטיפול ממלאות תפקיד חיוני בטיפול בגורמים הבסיסיים להפרעות . מאמר זה בוחן את תהליך הבדיקה של הפרעות זקפה ומתמקד בפוטנציאל של טיפול בגלי הלם ליניאריים כאפשרות טיפולית.

בדיקת באין אונות

היסטוריה רפואית ובדיקה גופנית

בעת הערכת הפרעות זקפה או בדיקת אין אונות, אנשי מקצוע בתחום הבריאות מתחילים בדרך כלל בלקיחת היסטוריה רפואית מפורטת. הם עשויים לברר לגבי תרופות, מצבים רפואיים בעבר, גורמים פסיכולוגיים והרגלי חיים שעשויים לתרום לתופעה. אחת האפשרויות היא ביצוע בדיקה גופנית כדי להעריך את הבריאות הכללית, כולל בדיקת הפין והאשכים.

בדיקת דם

בדיקות דם נערכות לעתים קרובות כדי להעריך מצבים רפואיים בסיסיים שעלולים לגרום לחוסר בזקפה או זקפה ירודה. בדיקות אלו עשויות לכלול מדידת רמות הורמונים (כגון טסטוסטרון), רמות סוכר בדם, רמות כולסטרול וסמנים של דלקת או בריאות לב וכלי דם.

אולטרסאונד

בדיקת אולטרסאונד יכולה לעזור להעריך את זרימת הדם לפין. הליך לא פולשני זה משתמש בגלי קול בתדר גבוה כדי ליצור תמונות של כלי הדם. אולטרסאונד יכול לקבוע אם יש חסימות או חריגות כלשהן המשפיעות על זרימת הדם. 

אבחון פסיכולוגי

גורמים פסיכולוגיים יכולים לתרום לבעיות זקפה. הערכה פסיכולוגית עשויה להתבצע כדי להעריך רווחה רגשית, רמות מתח, חרדה או בעיות ביחסים שעלולות להשפיע על התפקוד המיני. הערכה זו עוזרת לקבוע אם טיפול פסיכולוגי או ייעוץ עשויים להועיל כחלק מתוכנית הטיפול.

טיפול בבעיות זקפה באמצעות טיפול בגלי הלם ליניאריים

מהו טיפול בגלי הלם ליניאריים?

טיפול בגלי הלם ליניארי הוא אפשרות טיפול לא פולשנית לבעיות זקפה. הטיפול המתבצע בעזרת מכשיר ייחודי, משתמש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר צמיחת כלי דם, לשפר את זרימת הדם ולקדם התחדשות רקמות באזור הפין. גישה טבעית זו שואפת לטפל בגורמים השורשיים של הבעיה ולשפר את תפקוד הזקפה.

איך מתקיימת פגישת טיפול?

במהלך פגישת טיפול, נעשה שימוש במכשיר מיוחד כדי להעביר גלי הלם בעוצמה נמוכה לרקמת הפין. גלי הלם אלו מעוררים שחרור של גורמי גדילה, מעוררים יצירת כלי דם חדשים ומשפרים את זרימת הדם לפין. ההליך מבוצע בקליניקה והוא לא פולשני וללא כאב.

היעילות של גלי הלם ליניאריים

מחקרים רבים הוכיחו את היעילות של גלי הלם ליניאריים בטיפול בהפרעות זקפה. מחקרים הראו כי הם יכולים להוביל לשיפורים משמעותיים בתפקוד הזקפה, הגברת הסיפוק המיני ושיפור איכות החיים. הגישה הטבעית שלהם מטפלת בגורמים הבסיסיים לחוסר זקפה, מה שהופך אותה לאופציה טיפולית מבטיחה.

לסיכום, בדיקה נכונה היא חיונית לאבחון מדויק של הפרעות זקפה, מכיוון שהיא עוזרת לזהות את הגורמים הבסיסיים למצב. טיפול בגלי הלם ליניאריים  הוא אפשרות טיפולית מבטיחה המטפלת בגורמים השורשיים של בעיות זקפה על ידי גירוי התחדשות רקמות ושיפור זרימת הדם. ההליך אינו פולשני ולא כואב. אתם מוזמנים להגיע אלינו לבדיקת אבחון בדרך לטיפול בבעיה לטווח ארוך. 

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן