1. על הטיפול

על הטיפול

מרפאת יוקליניק מציעה פתרון פורץ דרך לחיזוק ושיפור הזקפה, המתבסס על טיפול במכשיר גלים ליניאריים בשיטת Versowave.

שיטת Versowave מתאימה לטיפול כבר בשלבים הראשונים בהם הגבר מרגיש בהיחלשות הזקפה. הטיפול משתמש במכשיר גלים ליניאריים בעוצמה נמוכה, לקבלת תוצאה אופטימלית אצל המטופל.
הטכנולוגיה החדשנית מיישמת שימוש באנרגיה ממקור אקוסטי בתהליך הנקרא נאו-וסקולריזציה (neovascularization), המעודד ייצור 'גורמי גדילה' המסייעים ליצירת כלי דם חדשים בפין, וכתוצאה מכך- שיפור רב בזרימת הדם לאיבר. בדרך זו ניתן לטפל במקור הבעיה באופן המסייע לגוף ריפוי לטווח הארוך, וללא צורך בפתרונות נלווים המטפלים בסימפטומים בלבד. מחקרים אף הראו ששיפור זרימת הדם לאיבר המין מעודד הגעת תאי גזע לרקמות הפין. שיטת Versowave מוכחת מחקרית וקלינית, ומתקדמת כיום בתחום.
מכשיר הגלים הליניאריים בו משתמשים במרפאת יוקליניק הוא מכשיר המורנובה (MoreNova) המתקדם מבית Direx שפותח במיוחד למטרה זו. מכשיר זה כולל מתמר ליניארי ייעודי המאפשר עד פי 6-12 פולסים המכסים את כל שטח איבר המין, ללא מגע יד אדם. המתמר הליניארי מעביר את גלי ההלם על האיבר באופן המבטיח יציבות ודיוק (בשונה מטיפול ידני). הטיפול אינו כואב, נעשה בחדר פרטי, מאובזר ונעים בקליניקה.

הטיפול במכשיר גלים ליניאריים בשיטת Versowave,
מאפשר טיפול במקור הבעיה כדי לחזק ולשפר את הזקפה לאורך זמן.

יתרונות הטיפול

הטיפול מתאים לגברים בגילאי 25-75 המעוניינים לשפר את חיי המין, או לטפל בבעיות זקפה מכל סיבה שהיא. הטיפול מומלץ גם לגברים הסובלים מסוכרת, לחץ דם, או מחלות מטבוליות, ונוטלים תרופות שונות.

טכנולוגיה חדשני
טיפול בלעדי ל-UCLINIC המאושר ע'י
משרד הבריאות וה FDA

ללא כאבים וללא תופעות לוואי
טיפול שאינו פולשני וללא
זמן החלמה

צוות רופאים מומחים
אבחון מתקדם ע'י רופאים מובילים
בתחום האורולוגיה בישראל

טיפול ללא מגע יד
מאפשר טיפול ללא חשש מאי
נוחות או מאי נעימות של המטופל

טיפול במקור הבעיה
משקם ומחדש את יכולת התפקוד המיני,
ומייתר את הצורך לטפל בסימפטום בכל פעם מחדש

תוצאות ארוכות טווח
זקפה חזקה ומתמשכת ושיפור הרגישות
באיבר המין, לאורך זמן

טיפול מוכח מחקרית
נכלל בין שאר הטיפולים בהפרעות
זקפה בקווים המנחים של איגוד האורולוגים האירופאי

אישי ודיסקרטי
טיפול המותאם אישית ע"י רופא מומחה,
וניתן לשילוב בשגרת היומיום בקלות

  לקבלת שיחת אבחון ראשונית, השאירו פרטים

  מדיניות הפרטיות

  הצוות הרפואי

  רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

  דוקטור

  פרידלנד יהונתן הלל

  אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

  דוקטור

  עידן מיליצ'ר

  מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

  דוקטור

  דב אנגלשטיין

  אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

  דוקטור

  לאון צ׳רטין

  אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

  דוקטור

  יריב שטבהולץ

  מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

  דוקטור

  בועז אפל

  אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

  פרופסור (אמריטוס)

  אלכסנדר גרינשטיין

  אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

  איזה כייף לקבל תגובות קהילה

  משה ח, 39

  "זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

  אלי ג, 44

  "תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

  אלדד מ, 76

  "אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

  גולן י, 38

  "תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

  תמיר א, 52

  "זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

  קרא עוד
  דילוג לתוכן