1. שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

השאלות שאולי עוברות לך בראש עכשיו
וגם התשובות

הטיפול בגלי הלם בטכנולוגית VERSOWAVE של מרפאת יוקליניק עובד על מקור הבעיה, ולא רק על הסימפטום (כמו שקורה בהרבה סוגי טיפול אחרים), בטיפול שאינו פולשני וללא תופעות לוואי. במקרים רבים הגורמים לאין אונות קשורים לסוכרת, השמנה, עישון, בעיות לבביות ומטבוליות, יתר לחץ דם וכדומה. מצבים אלו גורמים לפגיעה בכלי הדם ובזרימת הדם לפין, וכתוצאה מכך לבעיות זקפה ואף לאין אונות. הטיפול בגלי הלם בעצמה נמוכה, מחזיר את זרימת הדם לפין ע"י שיקום כלי הדם וצמיחה של חדשים, משפר את התפקוד המיני משמעותית ומאפשר זקפה ספונטנית באופן טבעי.

מכשיר הגלים הליניאריים בו משתמשים באופן בלעדי במרפאת יוקליניק הוא מכשיר המורנובה (MoreNova) המתקדם מבית Direx שפותח במיוחד למטרה זו. מכשיר זה כולל מתמר ליניארי ייעודי המאפשר עד פי 6-12 פולסים המכסים את כל שטח איבר המין, ללא מגע יד אדם. המתמר הליניארי מעביר את גלי ההלם על האיבר באופן המבטיח יציבות ודיוק (בשונה מטיפול ידני). הטיפול אינו כואב, נעשה בחדר פרטי, מאובזר ונעים בקליניקה.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

שיטת VERSOWAVE היא טיפול מבוסס טכנולוגיה מתקדמת, העובד על מקור הבעיה ומגרה את הגוף לשיקום טבעי, וזו הסיבה להשפעה ארוכת הטווח. מחקרים מראים שגם במקרים קשים ומורכבים עדיין דווח על 100% הצלחה גם לאחר שנה, וכ 60% לאחר שנתיים, כולל על מטופלים שלא הגיבו לטיפול תרופתי בעבר.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

הטיפול בטכנולוגיית VERSOWAVE פשוט, אינו פולשני ואינו גורם לכאב. עם זאת, אצל אנשים מסוימים, הטיפול עשוי להיות מלווה בתחושות עקצוץ בפין. התחושות משתנות ממטופל למטופל.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

הטיפול בגלי הלם בשיטת VERSOWAVE הביא לתוצאות מדהימות עם מעל 92% הצלחה על יותר מ 8,900 מטופלים בגילאים שונים, ובדרגות חומרה שונות- מבעיות תפקוד קלות בשלבים הראשונים ועד מצבי אין אונות קשים. הטיפול נותן מענה אופטימלי לזקפה נוקשה יותר ורמת רגישות גבוהה יותר בפין. כמו כן, מהווה פתרון אפקטיבי בעיקר להפרעות זקפה על רקע וסקולרי (בעיה בזרימת הדם), על רקע סכרת, יתר לחץ דם, בעיות לבביות, כולסטרול גבוה, עודף משקל, בעיות מטאבוליות, גיל מתקדם ועישון. הטיפול מסייע גם למטופלים שהפסיקו להגיב לטיפול התרופתי, לאפשר להפסיק אותו ולשפר משמעותית את הזקפה של גברים המטופלים בהזרקות לפין.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

שיטת הטיפול בגלי הלם נהוגה מזה שנים ברחבי העולם, במגוון תחומים רפואיים לרבות אורתופדיה, קרדיולוגיה ואורולוגיה. הטיפול בטכנולוגיית VERSOWAVE בפרט, הוא בעל מוניטין בטיחותי גבוה ומוכח בקרב אלפי מטופלים. עם זאת, כל טיפול רפואי אינו נטול סיכונים כלל, אך בסוג הטיפול הזה הם נדירים ביותר.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

משך סדרת הטיפולים נקבעת בהתאם לחומרת הבעיה, לאחר אבחון מומחה בכיר. בדרך כלל מדובר בתדירות של פעמיים בשבוע במשך 3 שבועות. הצמיחה מחדש של כלי דם חדשים לוקחת בין 3-5 חודשים, אבל את השינוי כבר ניתן להרגיש לאחר 3 שבועות.

*התאמת הטיפול ותוצאותיו משתנות ממטופל למטופל.

בשונה ממצבים הקשורים לבעיית משיכה, חוסר חשק רגעי, קשיי אינטימיות או למצב ספציפי בסיטואציה מסוימת, בעיות תפקוד מיני באות לידי ביטוי בחוסר יכולת להגיע לזקפה או לשמור עליה ובדחף מיני נמוך, החוזרים על עצמם לאורך תקופה. עם זאת, קושי להגיע לזקפה מדי פעם לא בהכרח מעיד על בעיית אין אונות, לכן במצבים כאלו יש להגיע לאבחון ע"י מומחה בכיר.

ישנם גורמים רבים, רפואיים ומנטאליים היכולים להביא לבעיה, כאשר סבירות גבוהה יותר יכולה להיגרם כתוצאה ממחלות לב, יתר לחץ דם, סכרת, בעיות מטאבוליות, עודף משקל, עישון, מצבי כעס ודיכאון ועוד… גורמים נוספים יכולים להיות קשורים לאורח חיים, שינויים הורמונליים המתרחשים עם ההתבגרות, בעיות נפשיות, טראומה ועוד.

לרוב הבעיה מופיעה אצל גברים בגילאי 30-40 כשהם חווים נפילה בתפקוד המיני. נציין שוב, שלא כל סיטואציה כזו משמעותה בעיה תפקודית, אך לעיתים מצבים אלה יוצרים מצבי חוסר ביטחון שמחמירים את המצב, לכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בשלב מוקדם.

    נשמח לענות לכם על כל שאלה!

    מדיניות הפרטיות
    דילוג לתוכן