1. דפי מידע

דפי מידע

קטגוריות עמודי מידע

טיפול בגלי הלם ליניארי זכה להכרה כאפשרות טיפול טבעית ולא פולשנית עבור אנשים החווים הפרעות זקפה. לטיפול יש המון יתרונות יעילים המחליפים מגוון פתרונות לא טבעיים שמוצעים לתופעה ויש לו אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. במאמר הבא נסביר על היתרונות הייחודיים של השיטה. 

גישה טבעית לשיקום תפקוד זקפה

לא פולשני וללא תרופות

גלי הלם ליניאריים מציעים גישה לא פולשנית וללא תרופות לטיפול באין אונות. בניגוד לטיפולים המבוססים על תרופות, השיטה משתמשת בגלי הלם בעוצמה נמוכה ונקודתית כדי לעורר את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. על ידי הגברת זרימת הדם לרקמת הפין היוצרת עם הזמן כלי דם חדשים, גלי הלם ליניאריים שואפים לשחזר את תפקוד הזקפה באופן טבעי.

ללא תופעות לוואי מערכתיות

יתרון משמעותי נוסף של גלי ההלם הליניאריים כאפשרות טיפול טבעית הוא היעדר תופעות לוואי מערכתיות הקשורות בדרך כלל לתרופות. שלא כמו תרופות לאין אונות דרך הפה, שעלולות לגרום לכאבי ראש, סחרחורת ובעיות עיכול, גלי הלם ליניאריים מתמקדים בגורם הבסיסי לאין אונות מבלי להחדיר חומרים סינתטיים לגוף. זה הופך אותו לאפשרות טיפול באין אונות בטוחה עבור גברים רבים שסובלים מהתופעה. 

היעילות של טיפול בגלי הלם ליניאריים

שחזור תפקוד הזקפה

גלי הלם ליניאריים הראו תוצאות מבטיחות בשיפור תפקוד הזקפה עבור גברים הסובלים מאין אונות. גלי ההלם המועברים במהלך הטיפול עוזרים להמריץ את צמיחתם של כלי דם חדשים ולשפר את זרימת הדם לפין, דבר החיוני להשגת זקפה ותחזוקתה. מחקרים דיווחו על שיפורים משמעותיים בתפקוד הזקפה, המוביל לשיפור הסיפוק המיני ואיכות החיים. אם אתם מחפשים אין אונות טיפול טבעי, זה בדיוק הטיפול המדויק לכך.

השפעות ארוכות טווח

אחד היתרונות המשמעותיים של גלי הלם ליניאריים הוא הפוטנציאל להשפעות ארוכות טווח. על ידי אין אונות טיפול בגורם הבסיסי של וקידום תהליכי ריפוי טבעיים, השיטה שואפת לספק שיפורים ברי קיימא בתפקוד הזקפה. ההשפעה החיובית יכולה להתרחב מעבר לתקופת הטיפול, ומאפשרת לאנשים לחוות יתרונות ארוכי טווח ושיפור רווחה מינית.

שיקולי עלות

תמורה לכסף

בעוד שהעלות של גלי ההלם עשויה להשתנות בהתאם לגורמים כמו מספר הפגישות ודמי המרפאה, חיוני לקחת בחשבון את התמורה לכסף שאופציה טיפול טבעי זו מציעה. הטיפול מספק הזדמנות לטפל בגורם מהשורש ולהוביל לשיפורים לאורך זמן בתפקוד הזקפה. 

עלות-תועלת בטווח הארוך

בהשוואה לשימוש בתרופות לטווח ארוך, גלי הלם ליניאריים עשויים לספק חיסכון בעלויות בטווח הארוך. שימוש מתמשך בתרופות דרך הפה עלול לגרור הוצאות משמעותיות לאורך זמן. עם גלי הלם ליניאריים הפוטנציאל לשיפורים מתמשכים, עשוי להפחית את ההסתמכות על תרופות ועלויות נלוות. בנוסף, היתרונות ארוכי הטווח של שיפור בתפקוד המיני ואיכות חיים משופרת תורמים לערך הכולל ולעלות-תועלת של הטיפול. 

לסיכום, טיפול בגלי הלם ליניארי מציעים גישת טיפול טבעית ויעילה עבור אנשים עם הפרעות זקפה. אופיו הלא פולשני, היעדר תופעות לוואי מערכתיות ופוטנציאל לתוצאות ארוכות טווח, הופכים אותו לאופציה מצוינת וככל הנראה גם הטובה ביותר בתחום זה.

גלי הלם ליניאריים מציעים לאנשים את ההזדמנות להחזיר את הביטחון המיני שלהם, לשפר מערכות יחסים אינטימיות ולשפר את איכות חייהם הכוללת.

אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישת אבחון בה נוכל לבדוק את התאמתכם לטיפול בבעיות הזקפה שלכם בגלי הלם ליניאריים.

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן