1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות

אין אונות מהי?

אין אונות

המילה אימפוטנציה מכונה גם הפרעת זקפה או אין אונות. זהו מצב המשפיע על גברים רבים והוא מתבטא בחוסר היכולת להשיג זקפה או לשמור עליה לפרק זמן ממושך או סביר, המספיק לצורך פעילות מינית תקינה. הבעיה עיקרית עם תופעה זו, שיכולה להיות לה השפעה משמעותית על ההערכה והביטחון העצמי של גבר, כמו גם על מערכות היחסים שלו. כיום, יש מגוון פתרונות לתופעה זו, בניהן טיפול בגלי הלם ליניאריים, אשר נחשבים לטיפול פורץ דרך בתחום.

גורמים פיזיים לאימפוטנציה 

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שגברים סובלים מאימפוטנציה מתבטאת בצורה פיזית וכוללת מצבים רפואיים כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב והשמנת יתר. מצבים אלו יכולים להשפיע על כלי הדם והעצבים הנחוצים להשגת זקפה ושמירה עליה. כאשר לא מגיע מספיק דם לאזור, הזקפה נפגעת. בנוסף, תרופות מסוימות יכולות לתרום למצב של אימפוטנציה. לדוגמה, תרופות המשמשות לטיפול ביתר לחץ דם, דיכאון וחרדה עלולות לגרום לבעיות זקפה כתופעת לוואי.

גיל

הגיל הוא גורם משמעותי למצבי אימפוטנציה. ככל שגברים מתבגרים, גופם עובר שינויים שיכולים להשפיע על יכולתם להשיג ולשמור על זקפה. בנוסף, גברים מבוגרים נוטים יותר לסבול ממצבים רפואיים בסיסיים שיכולים לתרום לאימפוטנציה. בהקשר של הגיל, חשוב לדעת כי מעל גיל 50, מרבית הגברים יחושו שינויים קלים עד חמורים במצב הזקפה.

גורמים פסיכולוגיים לאימפוטנציה

גורמים פסיכולוגיים יכולים גם לתרום למצב של אימפוטנציה. מתח, חרדה ודיכאון יכולים כולם להשפיע על יכולתו של גבר להשיג ולשמור על זקפה. בעיות מערכות יחסים וחרדת ביצועים מיניים יכולים גם הם לשחק תפקיד באימפוטנציה. לרוב, את המצבים הפסיכולוגיים הכי קשה לזהות, בשל חוסר השיתוף של הגברים במצבים אלו.

גורמים הקשורים לאורח חיים

גם גורמים הקשורים לאורח חיים יכולים לתרום למצב של אימפוטנציה. עישון, צריכת אלכוהול מופרזת ושימוש בסמים יכולים כולם להשפיע על יכולתו של גבר להשיג ולשמור על זקפה. בנוסף, גם אורח חיים בישיבה ותזונה לקויה הם חלק מהגורמים התורמים למצב זה.

מצבים של חוסר איזון הורמונלי

חוסר איזון הורמונלי יכול גם הוא לתרום למצב של אימפוטנציה. לדוגמה, רמות נמוכות של טסטוסטרון יכולות להשפיע על יכולתו של גבר להשיג ולשמור על זקפה. בנוסף, חוסר איזון בבלוטת התריס והפרעות בבלוטת יותרת המוח יכולים גם הם לשחק תפקיד באימפוטנציה.

הפרעות נוירולוגיות

הפרעות נוירולוגיות יכולות גם לתרום למצבי אימפוטנציה. לדוגמה, מחלת פרקינסון, טרשת נפוצה ופציעות חוט השדרה יכולים כולם להשפיע על העצבים הנחוצים להשגת זקפה ושמירה עליה.

טיפולים המוצעים למצבי אימפוטנציה

הטיפול השכיח והמוכר ביותר עבור מצבי אימפוטנציה, הוא טיפול תרופתי שהמוכר ביותר הוא ויאגרה. לתרופה זו ותרופות בסגנון זה, יש המון תופעות לוואי והן מאוד מסורבלות מהסיבה שיש לתכנן את קיום יחסי המין ולקחת אותן זמן מה לפני האקט המיני. כמובן שטיפול תרופתי הוא לא הטיפול היחיד המוצע, יש עוד טיפולים כמו ניתוח באזור או הזרקות לאיבר המין, אך אין ספק שכיום, השיטה הטובה ביותר לטיפול במצבי אימפוטנציה היא טיפול בגלי הלם ליניאריים שאין להם תופעות לוואי, אין בהם כאב ומסייעים בחידוש כלי הדם באזור ויצירת זקפה באופן טבעי. אם אתם סובלים מבעיות בזקפה, צוות המומחים אצלנו ביו-קליניק ישמח לסייע לכם. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל טיפול בגלי הלם ליניאריים ולחזור לתפקוד מיני ולחדר המיטות לא צורך בתרופות, הזרקות או כל פעולה כירורגית אחרת.

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן