1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. הגורמים לאימפוטנציה והסיבות הנפוצות
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. הגורמים לאימפוטנציה והסיבות הנפוצות

הגורמים לאימפוטנציה והסיבות הנפוצות

אימפוטנציה, הידועה גם בשם תפקוד לקוי של זקפה, היא מצב נפוץ שיכול להשפיע באופן משמעותי על הרווחה המינית של הגבר ועל איכות החיים הכללית שלו. הבנת הגורמים לאימפוטנציה חיונית לטיפול יעיל. 

הגורמים המרכזיים לאימפוטנציה

גורמים פיזיים

גורמים לאימפוטנציה במישור הפיזי, ממלאים תפקיד משמעותי באימפוטנציה. מצבים כמו מחלות לב וכלי דם, סוכרת, השמנת יתר, לחץ דם גבוה וחוסר איזון הורמונלי עלולים לפגוע בזרימת הדם לפין או להשפיע על תפקוד העצבים, מה שמוביל לקשיים בהשגת או שמירה על זקפה.

מחקרים רבים גם בדקו את הקשר של אימפוטנציה ועישון. בחירת אורח חיים הכולל עישון, צריכת אלכוהול מופרזת ושימוש בסמים, יכולות גם הן לתרום לאימפוטנציה. על אף המחקרים, אימפוטנציה מעישון לא תמיד הסיבה העיקרית, אלא סיבה שמוסיפה לתפקוד הלקוי יחד עם סיבות נוספות.

גורמים פסיכולוגיים

אם מחפשים סיבות לאימפוטנציה, חייבים לקחת בחשבון גם גורמים פסיכולוגיים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על התפקוד המיני. מתח, חרדה, דיכאון, בעיות במערכות יחסים, חרדת ביצוע וחוויות טראומטיות בעבר יכולים כולם לתרום לאימפוטנציה. גורמים פסיכולוגיים יכולים לקיים אינטראקציה עם אימפוטנציה סיבות פיזיות, וליצור מעגל של מתח וחרדה שמחמירים עוד יותר את המצב.

טיפול בגלי הלם ליניאריים כשיטת טיפול אידיאלית

טיפול בסיבות הבסיסיות

טיפול בגלי הלם ליניאריים מציע גישה ממוקדת לטיפול באימפוטנציה על ידי טיפול בגורמים הבסיסיים למצב. טיפול זה משתמש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לקדם התחדשות רקמות, לעורר ולשפר את זרימת הדם לפין. על ידי מיקוד לגורמים הפיזיולוגיים התורמים לאימפוטנציה, גלי ההלם מציעים שיטת טיפול מקיפה.

לא פולשני ובטוח

גלי הלם ליניאריים היא שיטת טיפול לא פולשנית, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור אנשים המחפשים גישה בטוחה ולא פולשנית לאימפוטנציה. ההליך כולל העברת גלי הלם בעוצמה נמוכה לרקמת הפין, גירוי תהליכי ריפוי טבעיים ללא צורך בניתוח או תרופות. 

הוכחות מדעיות ליעילות

מחקרים רבים הוכיחו את היעילות של השיטה בשיפור תפקוד הזקפה. מחקרים הראו שיפורים משמעותיים בזרימת הדם בפין, בתפקוד הזקפה ובסיפוק המיני הכולל בעקבות הטיפול. 

תוצאות לאורך זמן

שיטת הטיפול שואפת לספק תוצאות ארוכות טווח על ידי קידום התחדשות רקמות ושיפור זרימת הדם לפין. הטיפול ממריץ את הצמיחה של כלי דם חדשים ומשפר את תפקוד הזקפה. על ידי טיפול בגורמים הבסיסיים לאימפוטנציה, גלי הלם ליניאריים מציעים פוטנציאל לשיפור מתמשכים בבריאות המינית וברווחה הכללית.

לסיכום, לאימפוטנציה יכולה להיות השפעה עמוקה על בריאותו המינית ואיכות החיים הכללית של הגבר. הבנת הגורמים לאימפוטנציה חיונית לטיפול יעיל. טיפול בגלי הלם ליניארי מציע גישה ממוקדת לטיפול בגורמים הפיזיולוגיים הבסיסיים התורמים לאימפוטנציה. אם גם אתם סובלים מהתופעה, אל תישארו מאחור! בואו אלינו לפגישת אבחון וטפלו בדרך הטובה ביותר. 

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן