1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות טיפול בגלי הלם ליניאריים
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות – טיפול בגלי הלם ליניאריים

אין אונות – טיפול בגלי הלם ליניאריים

טיפול בגלי הלם ליניארי (LSWT) הופיע כאופציה טיפולית לא פולשנית לבעיות זקפה (ED), המראה תוצאות מבטיחות. הטיפול הינו מהפכני בתחום ומאפשר להחזיר את זרימת הדם אל האזור ויצירת זקפה באופן טבעי וכמובן שיש לו עלות מסוימת. כמה יעלה לכם הטיפול המהפכני הזה ומה התועלת שלו? אמנם עלות היא שיקול משמעותי, אך חיוני להבין את הערך וההשפעה החיובית שיכולה להיות לטיפול זה על הרווחה הכללית שלך במצב של אין אונות. 

גישה נוחה לטיפול יעיל

השקעה משתלמת

חשוב לקחת בחשבון את העלות של טיפול בגלי הלם לאין אונות כהשקעה לטווח ארוך. גלי הלם ליניאריים הראו תוצאות מבטיחות בשיפור תפקוד הזקפה ויש להם פוטנציאל להחזיר את הביטחון המיני וסיפוק בעשרות אחוזים.
על ידי טיפול בגורמים הבסיסיים של מצבי אין אונות הכוללים בין היתר זרימה לא טובה של הדם באזור, טיפול בגלי הלם מציע להחזיר את התפקוד המיני, דבר שעשוי להיות בעל השפעות חיוביות על מערכות היחסים, ההערכה העצמית ואיכות החיים הכללית…

לא פולשני ונוח

טיפול בגלי הלם לאין אונות מחיר, הוא הליך לא פולשני שאינו דורש חתכים או הרדמה. זה מבטל את העלויות הכרוכות בניתוח, אשפוז וטיפול לאחר ניתוח. בנוסף, הנוחות של גלי הלם ליניאריים מאפשרת לאנשים לעבור טיפול מבלי לשבש באופן משמעותי את שגרת החיים שלהם. אופיו הבלתי פולשני, הנוחות והדיסקרטיות של ההליך, תורמים למחיר הכללי והנגישות של הטיפול.

כיסוי ביטוחי ואפשרויות החזר

ככל שהיעילות של גלי הלם ליניאריים עבור אין אונות הופכת מוכרת יותר, ספקי ביטוח מכסים יותר ויותר את ההליך. הרחבת הכיסוי הזו עוזרת להפחית את הנטל הכספי עבור אנשים המחפשים פתרון איכותי. בדיקה מול ספקי ביטוח כדי לקבוע את זכאות הכיסוי ואפשרויות ההחזר הפוטנציאליות, יכולה להפוך את הטיפול לזול ונגיש יותר.

שיפור איכות החיים

רווחה רגשית 

ההשפעה החיובית של גלי הלם ליניאריים במצבי אין אונות משתרעת מעבר לתפקוד הפיזי. על ידי טיפול באין אונות ושיקום התפקוד המיני, גלי הלם ליניאריים יכולים לשפר משמעותית את הרווחה הרגשית של הפרט. ביטחון מיני וסיפוק משוחזרים יכולים להוביל להערכה עצמית משופרת, להפחתת חרדה ולשיפור הבריאות הנפשית הכללית. הרווחה הרגשית הנובעת מכך תורמת לאיכות חיים גבוהה יותר ולמערכות יחסים טובות יותר.

חיסכון פוטנציאלי בעלויות לטווח ארוך

למרות שהעלות הראשונית של גלי הלם ליניאריים עשויה להיראות משמעותית, חשוב לקחת בחשבון את החיסכון הפוטנציאלי בעלויות בטווח הארוך. אין אונות מוביל לעתים קרובות להסתמכות על תרופות יקרות, כגון מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE5), אשר יש צורך לקחת על בסיס מתמשך. על ידי טיפול בגורמים הבסיסיים של אין אונות באמצעות גלי הלם ליניאריים, אנשים עשויים להפחית את ההסתמכות שלהם על תרופות, וכתוצאה מכך לחסכון בעלויות לאורך זמן.

לסיכום, יש לראות את העלות של טיפול בגלי הלם ליניארי עבור הפרעות זקפה כהשקעה רבת ערך ברווחתו ובאיכות החיים הכוללת של הגבר. היתרונות הפוטנציאליים, האופי הלא פולשני של הטיפול, הגדלת הכיסוי הביטוחי ואפשרויות ההחזר הופכים את גלי ההלם הליניאריים לאפשרות טיפול נגישה וכדאית. על ידי התחשבות בהיבטים החיוביים של העלות, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי בחירות הטיפול שלהם, מה שמוביל לשיקום הבריאות המינית, שיפור רווחה רגשית ושיפור מערכות היחסים. 

אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישת אבחון בה נוכל לבדוק את התאמתכם לטיפול בבעיות הזקפה שלכם בגלי הלם ליניאריים.

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן