1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות תזונה האם זה פתרון יעיל
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות תזונה – האם זה פתרון יעיל?

אין אונות תזונה – האם זה פתרון יעיל?

תפקוד לקוי של זקפה הוא מצב שכיח שיכול להיות בעל השפעה משמעותית על איכות החיים של הגבר. בעוד ששינויים תזונתיים מומלצים לרוב כחלק מאורח חיים בריא, השפעתם הישירה על תפקוד הזקפה נותרה נושא לוויכוח. 

חשיבותה של תזונה בריאה על התפקוד המיני

שמירה על תזונה בריאה חיונית לרווחה הכללית, כולל בריאות מינית. תזונה עשירה בפירות, ירקות, דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים מקדמת בריאות לב וכלי דם, הקשורה קשר הדוק לתפקוד זקפה. אין אונות תזונה בריאה יכולה לעזור למנוע או לנהל מצבים כמו השמנת יתר, סוכרת ומחלות לב וכלי דם, שהם גורמי סיכון ידועים לאין אונות.

ההשפעה של חומרים מזינים ספציפיים

חומרים מזינים מסוימים ממלאים תפקיד בתמיכה בתפקוד הזקפה. לדוגמה, מחקרים מצביעים על כך שנוגדי חמצון, כגון ויטמין E ו-C, עשויים לשפר את תפקוד הזקפה על ידי הפחתת מתח חמצוני. בנוסף, מקורות תזונתיים כגון עלים ירוקים וסלק, עשויים לשפר את ייצור תחמוצת החנקן, לתרום לזרימת דם טובה יותר ולשיפור תפקוד הזקפה.

המגבלות של שינויים תזונתיים בטיפול בזקפה

המורכב של הפרעות זקפה

תפקוד לקוי של זקפה הוא מצב רב גורמים עם סיבות בסיסיות שונות. בעוד ששינויים תזונתיים יכולים לתמוך בבריאות הכללית ולתרום לתפקוד זקפה טוב יותר, ייתכן שהם לא יספיקו כדי לטפל בכל ההיבטים של המצב. גורמים פסיכולוגיים, חוסר איזון הורמונלי ובעיות כלי דם דורשים לרוב גישות טיפול ממוקדות מעבר לשינויים תזונתיים.

טיפול בגלי הלם ליניאריים כשיטת טיפול אידיאלית

טיפול בשורש הבעיה

אם אתם מחפשים פתרון לאין אונות, טיפול בגלי הלם ליניאריים התגלה כשיטת טיפול מבטיחה לבעיות זקפה, תוך התמקדות בגורמים הבסיסיים למצב. טיפול זה משתמש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לקדם התחדשות רקמות, לעורר ולשפר את זרימת הדם לפין. על ידי התייחסות לגורמים הפיזיולוגיים התורמים המביאים למצבי אין אונות.

תזונה כטיפול משלים

טיפול בגלי הלם ליניאריים ושינויים תזונתיים יכולים לפעול בצורה סינרגטית לשיפור תפקוד הזקפה. בעוד ששינויים תזונתיים תומכים בבריאות הלב וכלי הדם הכללית, טיפול בגלי ההלם מטפל בבעיות הספציפיות של כלי הדם והרקמות התורמות לאין אונות. השילוב של השניים יכול למקסם את הפוטנציאל לשיפור תפקוד הזקפה והרווחה המינית באופן כללי.

לסיכום, בעוד ששינויים תזונתיים הם מרכיב חשוב בבריאות הכללית ויכולים לתמוך בעקיפין בתפקוד הזקפה, ייתכן שהם לא יספקו פתרון מקיף לבעיות אלו. טיפול בגלי הלם ליניאריים מציע גישה ממוקדת המטפלת בשורש הבעיה, מקדם התחדשות רקמות ושיפור זרימת הדם לפין. על ידי שילוב של טיפול זה עם שינויים תזונתיים, אנשים יכולים לייעל את סיכוייהם לשפר את תפקוד הזקפה ואת הרווחה המינית הכללית. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לאבחון והתאמה לשיטת הטיפול ולהחזיר את התפקוד שלכם למצב תקין. 

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן