1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות סיבות
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אין אונות
  4. »
  5. אין אונות סיבות

אין אונות סיבות

אין אונות היא הפרעה בזקפה וזהו מצב המשפיע על גברים רבים ברחבי העולם. אין אונות מוגדרת כחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה המספיקה לפעילות מינית. ישנן סיבות רבות מדוע אין אונות עלולה להתרחש, כולל גורמים פיזיים ופסיכולוגיים כאחד. במאמר זה, נחקור כמה מהסיבות הנפוצות ביותר לאין אונות ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

מחלות וגורמים פיזיים

גורמים פיזיים הם מהסיבות השכיחות ביותר לאין אונות. מצבים כמו מחלות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת והשמנת יתר יכולים כולם לתרום לאין אונות. מצבים אלו יכולים להשפיע על זרימת הדם לפין, מה שמקשה על השגת זקפה או שמירה עליה. גורמים פיזיים אחרים שעשויים לתרום לאין אונות כוללים בעיות בערמונית, חוסר איזון הורמונלי והפרעות נוירולוגיות.

לפעמים הכל עניין פסיכולוגי

בנוסף לגורמים פיזיים, גם גורמים פסיכולוגיים יכולים לגרום לאין אונות. מתח, חרדה, דיכאון ובעיות ביחסים יכולים כולם להשפיע על יכולתו של גבר לקבל או לשמור על זקפה. חרדת ביצוע, במיוחד, יכולה להיות גורם משמעותי לאין אונות. גברים רבים עלולים לחוות אין אונות מדי פעם עקב מתח או חרדה, אך אם הבעיה נמשכת, חשוב לפנות לייעוץ רפואי.

תרופות המשפיעות על מצבי אין אונות

תרופות מסוימות יכולות גם הן לתרום לאין אונות. תרופות המשמשות לטיפול בלחץ דם גבוה, דיכאון, חרדה ומצבים אחרים עלולות להשפיע על זרימת הדם לפין ולגרום לחוסר בזקפה. חשוב לדבר עם ספק שירותי הבריאות שלכם על כל התרופות שאתם נוטלים והאם הן עשויות לתרום למצבי אין אונות. 

אורח חיים שאינו בריא

גורמי אורח חיים כמו עישון, שימוש באלכוהול ושימוש בסמים יכולים גם הם לתרום לאין אונות. עישון, בפרט, עלול לפגוע בכלי הדם ולהשפיע על זרימת הדם לפין. שימוש באלכוהול ושימוש בסמים עלולים להשפיע גם על התפקוד המיני. ביצוע שינויים באורח החיים כגון הפסקת עישון, הפחתת צריכת אלכוהול והימנעות משימוש בסמים יכולים כולם לעזור לשפר את התפקוד המיני.

גיל כגורם המשפיע על התפקוד המיני

ככל שגברים מתבגרים, גופם עובר שינויים שיכולים להשפיע על תפקודם המיני. גברים מעל גיל 50 נוטים יותר לחוות מצבי אין אונות מאשר גברים צעירים יותר. שינויים הקשורים לגיל כגון ירידה ברמות הטסטוסטרון, זרימת דם מופחתת לפין, ועלייה במצבים בריאותיים בסיסיים יכולים כולם לתרום למצב זה.

מצבים בריאותיים אחרים

בנוסף למצבים שהוזכרו קודם לכן, מצבים בריאותיים אחרים יכולים לתרום לאין אונות. מצבים כמו טרשת נפוצה, מחלת פרקינסון ופציעות חוט השדרה יכולים כולם להשפיע על התפקוד המיני. 

חשוב לדעת

אין אונות היא מצב שכיח המשפיע על גברים רבים ברחבי העולם. אבחון נכון וטיפול מתקדם בגלי הלם ליניאריים, עשוי לפתור את הבעיה ולאפשר לכם להנות מחיי מין תקינים. 

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן