1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. הגורמים לאימפוטנציה
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. מה עושים כשאין זקפה ממושכת?

מה עושים כשאין זקפה ממושכת?

חווית חוסר זקפה ממושכת יכולה להיות מטרידה עבור אנשים ולהשפיע על הביטחון המיני שלהם ועל מערכות היחסים שלהם. למרבה המזל, ישנן אפשרויות טיפול זמינות לטיפול בבעיה זו. 

מהו מצב של היעדר זקפה ממושכת?

גורמים לחוסר זקפה ממושכת

ישנם גורמים שונים שיכולים לתרום לחוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה ממושכת. גורמים פיזיים של אין זקפה יכולים להיות: מחלות לב וכלי דם, סוכרת, חוסר איזון הורמונלי ותרופות מסוימות עלולים להשפיע על זרימת הדם לפין או לשבש את תפקוד העצבים. גורמים פסיכולוגיים כמו מתח, חרדה, דיכאון, חרדת ביצוע ובעיות במערכות יחסים יכולים גם הם לשחק תפקיד.

הערכה רפואית ראשונית

כאשר מתמודדים עם חוסר זקפה ממושכת או מצב של אין זיקפה, חיוני להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות שיכולים להעריך את ההיסטוריה הרפואית של הפרט, לבצע בדיקה גופנית ולערוך בדיקות רלוונטיות כדי לקבוע את הגורם הבסיסי לבעיה. הערכה מקיפה זו מסייעת להתאים את גישת הטיפול בהתאם.

טיפול בגלי הלם ליניאריים כשיטת טיפול אידיאלית:

מהו טיפול בגלי הלם ליניאריים?

טיפול בגלי הלם ליניאריים זכה להכרה כאופציה טיפולית לא פולשנית לטיפול בהיעדר זקפה ממושכת. בשיטה זו משתמשים בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר התחדשות רקמות, לקדם יצירת כלי דם חדשים ולשפר את זרימת הדם לאזור הפין. גישה טבעית זו מתמקדת בגורמים השורשיים לבעיה ומשפרת את תפקוד הזקפה.

התפקיד של גלי הלם ליניאריים בטיפול בחוסר זקפה ממושכת

גלי הלם ליניאריים מספקים פתרון מקיף על ידי התמקדות בגורמים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים כאחד התורמים להיעדר זקפה ממושכת. הטיפול ממריץ את הייצור של גורמי גדילה, מקדם התחדשות רקמות, ומשפר את זרימת הדם, ובסופו של דבר משפר את תפקוד הזקפה.

 טיפול לא פולשני ובטוח

גלי הלם ליניאריים הוא שיטת טיפול לא פולשנית, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור אנשים המחפשים גישה רפואית בטוחה. ההליך כולל העברת גלי הלם בעוצמה נמוכה לרקמת הפין, תוך קידום תהליכי ריפוי טבעיים ללא צורך בניתוח או תרופות. 

לסיכום, כאשר מתמודדים עם היעדר זקפה ממושכת, פנייה לטיפול מתאים היא חיונית להחזרת הביטחון המיני ולשיפור הרווחה הכללית. טיפול בגלי הלם ליניאריים מציע גישה ממוקדת ומקיפה לטיפול בגורמים הבסיסיים לבעיה. טיפול זה ממריץ התחדשות רקמות, מקדם יצירת כלי דם חדשים ומשפר את זרימת הדם לפין, בסופו של דבר משפר את תפקוד הזקפה. כשיטת טיפול לא פולשנית ובטוחה, מדובר על פתרון פרקטי יעיל ובטוח המחזיר את הגבר לפעילות מינית בטווח הארוך.

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן