1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. אימפוטנציה טיפול
  1. דפי מידע
  2. »
  3. אימפוטנציה
  4. »
  5. אימפוטנציה טיפול

אימפוטנציה טיפול

אימפוטנציה, המכונה גם הפרעת זקפה (ED), היא מצב שכיח המשפיע על גברים רבים ברחבי העולם. הוא מאופיין בחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה במהלך פעילות מינית. הגורמים לאימפוטנציה יכולים להשתנות, לרבות גורמים פיזיים ופסיכולוגיים, וגם אפשרויות הטיפול משתנות בהתאם לגורם. 

מהי התופעה שנקראת אימפוטנציה?

אימפוטנציה היא בעיה שכיחה הפוגעת בגברים רבים בגילאים שונים. הגורמים לאימפוטנציה יכולים להשתנות, כולל גורמים פיזיים כמו סוכרת, לחץ דם גבוה ומחלות לב, וגורמים פסיכולוגיים כמו חרדה, דיכאון ומתח. אימפוטנציה עלולה להוביל למצוקה רגשית ולבעיות במערכות יחסים, והיא גם יכולה להיות סימן למצב בריאותי בסיסי הדורש טיפול רפואי.

במצב של אימפוטנציה, קיימת בעיה בכלי הדם באזור איבר המין המעבירים אליו דם וגורמים להזדקרותו. 

אפשרויות טיפול בתופעת האימפוטנציה

אפשרויות הטיפול לאימפוטנציה תלויות בגורם הבסיסי למצב. לדוגמה, אם אימפוטנציה נגרמת על ידי גורמים פיזיים כגון סוכרת או לחץ דם גבוה, טיפול במצבים אלו יכול לסייע בשיפור תפקוד הזקפה. בנוסף, שינויים באורח החיים כגון פעילות גופנית סדירה, הרגלי אכילה בריאים והימנעות מאלכוהול וטבק יכולים גם הם לשפר את תפקוד הזקפה. מעבר לשינויים באורח החיים שהינם מומלצים גם באופן כללי לכל אחד, חשוב לדעת כי יש מגוון אפשרויות טיפול לבעיה זו. 

תרופות לטיפול באימפוטנציה

קיימות מספר תרופות זמינות לטיפול באימפוטנציה, כולל מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE5) כגון סילדנפיל (ויאגרה), טדלפיל (סיאליס) וורדנפיל (לויטרה). תרופות אלו פועלות על ידי הגברת זרימת הדם לפין, מה שעוזר להשיג ולתחזק זקפה. עם זאת, תרופות אלו אינן מתאימות לכולם ועלולות להיות להן תופעות לוואי ועוד מסר חסרונות נוספים, כמו הצורך ליטול אותן לפני האקט המיני ובכך הן מבטלות את הספונטניות.

 טיפול בגלי הלם ליניארי לאימפוטנציה

 טיפול בגלי הלם ליניאריים הוא טיפול חדש יחסית לאימפוטנציה. בטיפול זה משתמשים בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי להמריץ את זרימת הדם לפין. טיפול זה פועל על ידי פירוק מיקרו-פלאק בכלי הדם וקידום צמיחה של כלי דם חדשים, מה שמוביל לשיפור זרימת הדם ותפקוד האיבר ביצירת זקפה. הטיפול כולל שימוש במכשיר ידני המעביר גלי הלם לפין. טיפול בגלי הלם ליניארי אינו פולשני ואינו כואב והוכח כיעיל מאוד בשיפור תפקוד הזקפה.

היתרונות של טיפול בגלי הלם ליניאריים

 לטיפול בגלי הלם ליניאריים יש מספר יתרונות לטיפול באימפוטנציה. זהו טיפול לא פולשני שאינו מצריך ניתוח, ואין לו תופעות לוואי כמו בתרופות. בנוסף, טיפול בגלי הלם ליניארי יכול לשפר את תפקוד הזקפה אצל גברים שאינם מגיבים לטיפולים אחרים לאימפוטנציה והוא עשוי לפתור לגברים רבים את הבעיה.

אם אתם חווים מצב של חוסר בזקפה, דעו שיש מה לעשות איתו. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל טיפול מקצועי בגלי הלם ליניאריים ולשפר את המצב בעשרות אחוזים. 

קטגוריות עמודי מידע

הבשורה החדשה שמשנה חיים

אחוזי הצלחה גבוהים, 100% הכי טוב שיש

הטיפול החדשני של גלי הלם ליניאריים בשיטת VERSOWAVE הייחודית למרפאת UCLINIC, הוא דרך לשחזר את יכולת הזקפה שלך באופן טבעי, עם תוצאות שנמשכות שנים במקום שעות ספורות. מיקוד אנרגיית הגל הליניארי לפין גורם ליצירת כלי דם חדשים המגבירים את יכולת אספקת הדם לרקמות, ובכך משיב את תפקודי הזקפה הטבעיים לקדמותם. השימוש במתמר הליניארי מאפשר טיפול המכסה את כל שטח הפין באופן קווי, יציב ומדויק, הנעשה בפרטיות ללא מגע יד אדם. זאת בשונה מטיפולים אחרים המצריכים מגע בין המטפל למטופל והעברת פולסים באופן ידני.

הזדמנות מהפכנית לחזק ולשפר את איכות הזקפה לחיי מין בריאים, מספקים, לטווח ארוך וללא תכנון מקדים.

חיזוק
זקפה חלשה

זקפה ספונטנית ממושכת ואיכותית

שיפור ביצועים והעלאת הביטחון העצמי

הגברת ההנאה במהלך האקט המיני

פרופסור אלכסנדר גרינשטיין,

אורולוג בכיר המוביל את מרפאת UCLINIC,

מסביר על אפשרות הטיפול בבעיות זקפה, ללא כדורים.

הצוות הרפואי

רופאי המרפאה נמנים על המומחים המובילים את תחום האורולוגיה בישראל, הן ברמה הרפואית והן ברמה המחקרית. מנהלי מחלקות בבתי חולים, פרופסורים ובכירים בתחום שיעניקו את האבחון המדויק ביותר ואת הפתרון החדשני ביותר, זמינים כאן עבורך

דוקטור

פרידלנד יהונתן הלל

אורולוג במחלקת אורולוגיה בבית החולים "שמיר, אסף הרופא" וחלק מצוות האורולוגים של מרפאות יו קליניק.

דוקטור

עידן מיליצ'ר

מטפל מיני מוסמך על ידי האיגוד הישראלי לטיפול מיני, מהבכירים בתחום בישראל, אחראי על המרפאה לתפקוד מיני בבית החולים איכילוב.

דוקטור

דב אנגלשטיין

אורלוג מומחה – לשעבר יו"ר האיגוד הישראלי לאורולוגיה

דוקטור

לאון צ׳רטין

אחראי מתמחים במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

דוקטור

יריב שטבהולץ

מומחה באורולוגיה, רופא בכיר ומנהל תחום אורולוגיה תפקודית באיכילוב.

דוקטור

בועז אפל

אורולוג בכיר, חוקר פורץ דרך בתחום ברמה בינלאומית, ממייסדי שיטת הטיפול בגלי הלם בארץ ובעולם

פרופסור (אמריטוס)

אלכסנדר גרינשטיין

אורולוג בכיר, מנהל רפואי של מרפאות יוקליניק עוסק במחקר בתחום ומרצה בארץ ובעולם.

איזה כייף לקבל תגובות קהילה

משה ח, 39

"זה כמו לקבל אגרוף. אני רווק, תל אביבי, מאמן כושר! ופתאום זה התחיל לזייף. פעם ראשונה חשבתי שזה יעבור, אבל זה קרה שוב. עכשיו זה לא משהו שבא לך לדבר עליו.. זה ממש מוריד אותך. תרתי משמע חח. ואז יום אחד אני בפייס וקופצת לי מודעה של 'יוקליניק'. ישר קלטתי שיש כאן משהו אחר… תוך שבועיים ומשהו כבר היה שיפור מטורף. הטיפול ממש בקטנה, לא כואב, בלי תופעות לוואי, צוות מקצועי, פרייסלס.. תודה!"

אלי ג, 44

"תודה ענקית לצוות של יוקליניק, ולמומחים התותחים שלהם. אחרי גיל 40 התחילו אצלי כל מיני ענייני משקל, טרום סכרת… התחלתי דיאטה אבל זה רק הכניס אותי ליותר דיכאון ואז התחילו גם בעיות זקפה. כאפה רצינית. התחלתי טיפול רגשי, זה עזר בדברים אחרים אבל לא פתר את הבעיה. עד שחברה של אשתי סיפרה לה על יוקליניק. חודש טיפולים וחזרתי לתפקוד מלא. חזר לי הביטחון וזה גם נתן לי מלא דרייב לחיות יותר בריא. לעשות קצת ספורט. יוקליניק אלופים אל תחשבו פעמיים, לכו"

אלדד מ, 76

"אני אלמן. כשאשתי הלכה לעולמה לא יכולתי לחשוב על שום דבר, היינו 45 שנים ביחד. אחרי 3 שנים פגשתי את רותי. במקרה. לא ציפיתי, אבל זה קרה. הרגשתי שזכיתי להזדמנות שנייה. כשהתחילה בנינו אינטימיות זה היה בשבילי שינוי גדול ואלי גם הגיל.. והיה לי ממש קשה לתפקד במיטה. כשראיתי שזה מחמיר התחלתי לחפש פתרון אמיתי, ומצאתי את 'יוקליניק'. איזו רמה, איזה צוות. זה ממש חלום בגיל שלי לזכות שוב בזוגיות וגם לזכות לחדש ככה את הפעילות שם למטה. אני מרגיש שהחזירו לי את הנעורים"

גולן י, 38

"תודה לצוות 'יוקליניק' ממני וגם מאשתי. חחח. הצלתם לנו את הזוגיות. אנחנו לפני חתונה, אחרי הרבה שנים יחד. אני לא יודע אם זה כל הלחץ של האירוע או כל הסיגריות שדחפתי בתקופה הזו, אבל פתאום התחילו אצלי בעיות זקפה. לא קרה לי בחיים. ובתוך כל הסיר לחץ של לפני החתונה, זה הכניס אותי לדאון רציני והוצאתי את זה עליה. כבר היינו על סף לפרק את הכול, עד שקיבלתי אומץ להתייעץ עם חבר בעבודה וככה הגעתי ליוקליניק. זה שינה הכול, תוך שבועיים כבר הייתי במקום אחר. והכול דיסקרטי ופשוט כל כך. אין עליכם, מזמין אתכם לחתונה חח"

תמיר א, 52

"זה היה כבר הקש ששבר את גב הגמל. אחרי גירושים קשים, מלא סטרסס, צצו כל מיני תופעות פיזיות וגם זה הגיע. אתה במיטה ו…כלום. זה כמו להפיל אותך כשאתה כבר על הרצפה. אני סה"כ די צעיר, היה לי ברור שאני רוצה להתחיל פרק חדש, טוב ובריא יותר. באופן הכי מפתיע, הפתרון הגיע מגרושתי דווקא. ברגע אחד של שיחה טובה, שיתפתי אותה ואחרי כמה ימים היא מצאה את 'יוניקליניק' באינטרנט. השאר היסטוריה. אחרי פחות מחודש חזרתי לעצמי מבחינת התפקוד המיני, מה שהחזיר לי את הכוח לארגן לעצמי את שאר החיים. אין מילים להודות לכם יוקליניק, מומלצים בחום! הכי טוב שתמצאו"

דילוג לתוכן